Ön Bilgilendirme Formu

1-SÖZLEŞME KONUSU ÜRÜNLERİ:

Ürünlerin Cinsi ve Türü, Miktarı, Menüde Yer Alan Adı, ve Ürünlerin Satışı gibidir.​

Toplam KDV Dahil Fiyat : ……………………. TL

Teslimat Bilgisi : ……………………………………………….

2- GENEL ŞARTLAR

2.1. Taraflar, yukarıda verilmiş olan ürün/ürünlerin mutabıktır.

2.2. İşbu Ön Bilgilendirme Formu kapsamındaki bilgilerin detayları hakkında bilgilendirme yapılacak olup, müşteri’nin elektronik olarak satın alınmasına yönelik olarak Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği hükümlerine ilişkin sözleşmesini onaylaması gerekmektedir.

2.3. İşbu ön bilgilendirme formülü Müşteri’nin Met İşletmecilik Organizasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (“Nurseli Sarıkaya Design”) adlı “ Nurseli Sarıkayadesign.com ” adlı alan internet sitesi veya mobil web uygulaması üzerinden satıcıya ait olan bilgilerden ve teslim edilecek olan ürün için teslimine ilişkin Taraflar’ın hak ve beğenilerimizi beğenilen ve fiyatı belirtilir.

3- İADE VE ÇAYMA HAKKI

İşbu sözleşmenin, “‘in 15/1-c içeriğinden dolayı “Çabuk büyüyebilen veya son kullanma tarihi geçebilecek veya teslim olacaklar” için düşünüldüğünde, kabulüyle teslim edilecek olan fiyatın nasıl kabul edileceğini, kabulüyle teslim edecekler. ürün müşteri’ye özel hazırlanacak bir üründen hazırlandıktan sonra ayrıştırılarak kullanımdan kullanılabilir değildir. Bu siparişin iptali için ürünün hazırlanması için hazırlık yapılmamış; siparişin satın alınması vb. hallerde hazırlanmaya başlanmışsa kabul edilemez kabul edilemez, taahhüt ve taahhüt eder.

4- GEÇERLİLİK

İşbu ön bilgilendirme formülü, elektronik eğitim MÜŞTERİ tarafından okunarak kabul edilir.